Category: Ajman

Ajman

Ajman je najmenším zo všetkých emirátov v SAE. Pláže v Ajmanu sú hlavným lákadlom, prečo tento malý emirát navštíviť. Nádherné niekoľko kilometrov dlhé pláže s belostným pieskom, voda je nádherne priezračná a čistá a vďaka podmorskému životu je táto časť veľmi obľúbená u potápačov. Kúpanie tu je považované za najlepšie v celom SAE. Vďaka kvalite vody žijú v mori najrôznejšie druhy rastlín a živočíchov a oblasť je tak obľúbená najmä medzi potápačmi aj obdivovateľmi podmorského sveta. V meste Ajman nájdete veľké množstvo obchodíkov, tradičných arabských trhov, reštaurácií a múzeum. Na rozdiel od hypermoderného Dubaja na Vás dýchne príjemná romantická atmosféra. Odpočinok nájdete v príjemne upravených parkoch. V meste je aj veľká lodenica, kde sa stavajú lode Dhows.

Spojené arabské emiráty – Ajman Beach, Zľava 35%

Poďte s nami na dovolenku a navštívte Spojené arabské emiráty a užite si báječný pobyt v 3 hviezdičkovom hoteli Ajman Beach zo stravou Plná penzia a dopravou Letecky. Zľava 35%, konečná cena 2017 Eur, v termíne od 2023-02-20 do 2023-02-28.

Spojené arabské emiráty – Bahi Ajman Palace, Zľava 11%

Poďte s nami na dovolenku a navštívte Spojené arabské emiráty a užite si báječný pobyt v 5 hviezdičkovom hoteli Bahi Ajman Palace zo stravou Raňajky a dopravou Letecky. Zľava 11%, konečná cena 755 Eur, v termíne od 2023-02-21 do 2023-02-25.