Category: Ajman

Ajman

Ajman je najmenším zo všetkých emirátov v SAE. Pláže v Ajmanu sú hlavným lákadlom, prečo tento malý emirát navštíviť. Nádherné niekoľko kilometrov dlhé pláže s belostným pieskom, voda je nádherne priezračná a čistá a vďaka podmorskému životu je táto časť veľmi obľúbená u potápačov. Kúpanie tu je považované za najlepšie v celom SAE. Vďaka kvalite vody žijú v mori najrôznejšie druhy rastlín a živočíchov a oblasť je tak obľúbená najmä medzi potápačmi aj obdivovateľmi podmorského sveta. V meste Ajman nájdete veľké množstvo obchodíkov, tradičných arabských trhov, reštaurácií a múzeum. Na rozdiel od hypermoderného Dubaja na Vás dýchne príjemná romantická atmosféra. Odpočinok nájdete v príjemne upravených parkoch. V meste je aj veľká lodenica, kde sa stavajú lode Dhows.

Spojené arabské emiráty – Fairmont Ajman, Zľava 14%

Poďte s nami na dovolenku a navštívte Spojené arabské emiráty a užite si báječný pobyt v 5 hviezdičkovom hoteli Fairmont Ajman zo stravou Raňajky a dopravou Letecky. Zľava 14%, konečná cena 1326 Eur, v termíne od 2023-09-30 do 2023-10-04.

Spojené arabské emiráty – Fairmont Ajman, Zľava 11%

Poďte s nami na dovolenku a navštívte Spojené arabské emiráty a užite si báječný pobyt v 5 hviezdičkovom hoteli Fairmont Ajman zo stravou Raňajky a dopravou Letecky. Zľava 11%, konečná cena 1820 Eur, v termíne od 2023-10-24 do 2023-10-31.